SMP-Arboristit

Yhteystiedot

Tilaukset

041 313 8587 tai 0400 322 135

toimisto@smp-arboristit.fi

Henkilökunta

Jari Virtanen

Toimitusjohtaja
0400 322 135
jari@smp-arboristit.fi

Juho Annanpalo

Työpäällikkö, yritysasiakkaat
040 503 1539
juho.annanpalo@smp-arboristit.fi

Mikko Pääskynen

Asiakkuuspäällikkö, työnjohto rata- ja voimalinjahankkeet
044 989 9370
mikko.paaskynen@smp-arboristit.fi

Pietro Lämsä

Työnjohtaja, arboristipalvelut
041 313 8587
pietro.lamsa@smp-arboristit.fi

Vesa Rustanius

Työnjohtaja, pihatyöt ja kunnossapito
044 972 5508
vesa.rustanius@smp-arboristit.fi

Jari Rantanen

Työnjohtaja, tiehankkeet
050 522 6533
jari.rantanen@smp-arboristit.fi

Liisa Annanpalo

Henkilöstöpäällikkö
040 744 4285
liisa.annanpalo@smp-arboristit.fi

Mailis Holm

Laskutus, reskontra
0400 692 984
mailis.holm@smp-arboristit.fi

Laskutustiedot

Verkkolaskutus

SMP Arboristit Oy

Y-tunnus: 2211147-3

Verkkolaskuosoite: 003722111473

Välittäjä: Open Text Oy

Paperilaskut

SMP Arboristit Oy

PL 142

40011 HEEROS-PALVELUT

SMP_Arboristit_logo_PMS348_Vihree-768x873

SMP Arboristit Oy
Hampuntie 4 D 4, 36220 Kangasala
Y-tunnus 2211147-3

Puhelin

0400322135
0452306802

Sähköposti

Jari@smp-arboristit.fi

LK_valkoinen_rgb